Великдень

26 квітня в Глибочицькому закладі дошкільної освіти «Веселка»   маленькі вихованці поринули в атмосферу чудового великоднього свята.

Діти молодшої групи «Сонечко»розважалися, співаючи весняні пісеньки, танцюючи, розповідаючи віршики. Чудову розвагу під назвою «Великдень на гостину просить» подарували дітям музичний керівник Залевська Л.Л. та вихователь групи Медведюк В.М.

Керівник гуртка «Казкарик» Шиндарівська Т.П. спільно з вихователями старшої групи «Бджілка» Новарчук Н.М. та Дубовик І.О. підготували для дітей старшої та середньої груп розвагу «Великодня казочка».

Заходи сприяли ознайомленню дітей зі звичаями рідного народу, подарували малюкам чудовий настрій, допомогли поринути в казкову атмосферу.