Відкрите заняття

24 січня педагоги закладу відвідали заняття вихователя середньої групи “Капітошка”. Свірчевська О.І. ділилась із колегами досвідом своєї роботи, показала на практиці особливості застосування інноваційних педагогічних технологій у роботі з дошкільниками -прийомів мнемотехніки.

Тема заняття: “Чому Зайчик засмутився”.

Очікувані результати: розширення знань про пори року, стани і властивості води; розвиток логічного мислення, уяви, дрібної моторики, поповнення активного словника прикметниками та дієсловами; виховання любові до природи, інтересу додослідницької діяльності.

Маленькі “капітошки” впродовж заняття намагалися допомогти Зайчику, який засмутився через те, що незнає, куди взимку поділася його подружка Краплинка. Шукаючи Краплинку, діти розгадували загадки, грали в дидактичні ігри, вивчили віршик про сніжинку, провели цікаві досліди з водою, в результаті яких зробили самостійні висновки про властивості води і врешті-решт зрозуміли: блакитна Краплинка взимку перетворилася на Крижинку, але весною вона обов’язково повернеться до свогодруга Зайчика.  Наостанок діти разом з веселим і вдячним за допомогу Зайчиком виконали колективну роботу в техніці аплікації “Хмарка і краплинки”.

Організація у закладі взаємовідвідувань педагогами занять допомагає вихователям проявити та розвивати педагогічні здібності, перейняти досвід колег, піднімає рівень  освітньої роботи у ЗДО.