Денгь української армії

На початку грудня 2018 року вихованці закладу долучилися до компанії, запропонованої керівництвом збройних сил України, «Дякую захисникам!». Ключовим наративом заходу було: «Діти вдячні за безпеку солдату». Основні теми та меседжі: «Ви бережете мир в Україні», «Тато на фронті повинен знати, що я його люблю», «Ми – діти, майбутнє яких ви захищаєте». Дітлахи маленькими рученятами разом з батьками, вихователями та керівником гуртка «Умілі ручки» Залевською Любов’ю Леонідівною створили чудові листівки та малюнки, за допомогою яких висловили безмежну вдячність людям, котрі ціною власного життя оберігають їх щасливе і мирне дитинство.

Всі дитячі роботи були передані учасникам Організації Об’єднаних Сил через Житомирський обласний військовий комісаріат.