Засідання предметно-методичної комісії педагогічних працівників ЗДО

15 лютого в Кмитівському закладі дошкільної освіти “Капітошка” відбулося ІІІ засідання предметно-методичної комісії педагогічних працівників закладів дошкільної освіти на тему “Активна пізнавальна діяльність – передумова всебічного гармонійного розвитку  дитини” в присутності начальника відділу освіти Глибочицької ОТГ Войтенко Г.М.

Зустрічали гостей директор Кмитівського ЗДО – Хом’як Т.С., вихователь – Бобильова-Горелікова Л.С., а також маленькі вихованці закладу, які віршиками, пісеньками та веселими таночками закликали весну до рідного краю.

Педагоги під керівництвом Войтенко Ганни Мефодіївни обговорювали актуальні проблеми розвитку дошкільної освіти в ОТГ, зокрема, питання збільшення кількості місць в садочках.

Керівник предметно-методичної комісії педагогічних працівників в закладах дошкільної освіти, директор Глибочицького ЗДО Кобернюк Ю.О., повідомила результати діагностичної роботи з вихователями та провела тренінг з метою підвищення компетентності педагогів щодо креативного розвитку дошкільників.

Хом’як Т.С. висвітлила проблему особливостей розвитку пізнавальної сфери дітей, Бобильова-Горелікова Л.С. показала чудові посібники, виготовлені власноруч, спрямовані  на вдосконалення когнітивних процесів. Директор Студеницького ЗДО Сімчук С.П. поділилась досвідом використання казки в роботі з дошкільниками, а директор Гадзинського ЗДО Горностай О.О. розповіла про вплив музики на розвиток дошкільників.

Таким чином, в закладах дошкільної освіти Глибочицького освітнього округу робота в напрямку розвитку креативності дітей проводиться на гідному рівні.