Історія

Вдивляємося в обличчя маленьких вихованців на світлині. На сьогодні у кожного з них по-своєму склалося життя, до когось доля всміхається привітно, до інших вона, на жаль, менш прихильна. Проте скільки впевненості і надії на завтрашній день світиться у очах дітей!

Швидко минає час, роки спливають стрімкою річкою. Дехто з дітлахів, зображених на фото, вже щоранку за ручку приводять в наш заклад своїх діточок.  Ось так наш садочок з року в рік виховує і плекає покоління за поколінням маленьких глибочан.  Саме тут зростає гордість і майбутнє нашої держави!

В 2017 році на кошти, виділені Глибочицькою сільською радою, в нашому садочку добудували  приміщення для третьої групи і зробили капітальний ремонт у двох раніше існуючих приміщеннях. Після добудови і ремонту наш старий і до щему в серці рідний садочок знову став юним та сучасним.

З 1 листопада 2017 року в садочку функціонує 3 вікові групи, які відвідує 70 дошкільників.

Змінився і режим роботи нашого закладу. Відтепер малюки перебуватимуть в улюбленому садочку не дев’ять, як було раніше, а десять з половиною годин щодня, що зручно для батьків та радісно для малечі.